Η διευθύντρια, οι εκπαιδευτικοί και οι μαθητές/τριες του 1ου Δημοτικού Σχολείου Πολίχνης σας προσκαλούν στην εκδήλωση
«Ο Χατζηδάκης και ο Θεοδωράκης μελοποιούν Έλληνες ποιητές»
Χορωδία από τα παιδιά της ΣΤ τάξης
Υπεύθυνη μουσικός: Ασκητή Βασιλική
Πέμπτη 5 Ιουνίου 2014
Ώρα: 18.00 στο θέατρο του σχολείου
Related Articles
Η θάλασσα της Καλύμνου απέραντη, βαθυγάλανη, γεμάτη κρυμμένα μυστικά και ιστορίες ναυτοσύνης στα όρια του μύθου, ανδρώνει στα σπλάχνα της τους φημισμένους σφουγγαράδες. Παλικάρια, που παλεύουν με τα στοιχειά της...
Οδηγίες σχετικά με τον Κορωνοϊό Κορωνοϊός Δεν φοβόμαστε - Προστατευόμαστε [su_document url="http://1dim-polichn.thess.sch.gr/web-page/wp-content/uploads/2020/03/coronoiosfaqinside.pdf" width="640" height="900" title="Κορωνοϊός"]
Με ιδιαίτερη χαρά ανακοινώνουμε τη συμμετοχή μας στο Πρόγραμμα Σχολικής Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευσης «Οδυσσέας 2021»- ΤΠΕ και Δημιουργικότητα στο Σύγχρονο Σχολείο. Στο πλαίσιο του προγράμματος «ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2021» συμμετέχουν 2.600 μαθητές,...