Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες
Ο αγιασμός για το νέο σχολικό έτος 2023-2024, θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 11/09/2023 στις 09:30
Οι μαθητές/τριες μετά το πέρας του αγιασμού θα περάσουν στις τάξεις τους, όπου θα παραλάβουν τα βιβλία για τη νέα σχολική χρονιά και θα αποχωρήσουν με ευθύνη των γονέων/κηδεμόνων τους ως τις 10:30
Σας ευχόμαστε από καρδιάς μια ωραία και δημιουργική σχολική χρονιά!
Η Δ/ντρια και ο Συλ. Εκπ. του 1ου Δημοτικού Σχολείου Πολίχνης
Related Articles
Σας αποστέλλω πρόσκληση σε Διαδικτυακή Ενημερωτική Συνάντηση για τα μέτρα πρόληψης κατά του Κορωνοϊού και τη σωστή χρήση μάσκας από τους μαθητές της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης. 14819-Προσκληση σε Διαδικτυακή Ενημερωτική συνάντηση_signed-1
Η επόμενη εισήγηση του Λαϊκού Πανεπιστημίου Δυτικής Θεσσαλονίκης θα πραγματοποιηθεί στις 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ και ώρα 6.00-8.00 το απόγευμα στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Πολίχνης. ΘΕΜΑ: «Πως επικοινωνούμε με τον...
Όλοι είμαστε ίσοι! Δεν έχει σημασία τι είμαστε, σημασία έχει ότι είμαστε άνθρωποι! Όλοι είμαστε πρέπει να είμαστε διαφορετικοί αλλά πρέπει να είμαστε και ίσοι ... [gallery link="file" ids="2922,2923,2924"] Σε...