Χριστουγεννιάτικο Bazzar

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ BAZZAR

Με επιτυχία και παρουσία πολλών γονέων,κηδεμόνων,μαθητών και εκπαιδευτικών πραγματοποιήθηκε στο χώρο του σχολείου μας το χριστουγεννιάτικο ΒΑΖΖΑR. Θαυμάσαμε τις καλλιτεχνικές δεξιότητες πολλών μαμάδων με τις απίθανες εικαστικές κατασκευές, γευτήκαμε τις πεντανόστιμες λιχουδιές τους, διασκεδάσαμε, γελάσαμε, ευχηθήκαμε να είμαστε όλοι καλά και του χρόνου με περισσότερες εκπλήξεις.

Ο πρόεδρος του Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων κ.Μάκης Λαζαρίδης μας εύχεται καλές γιορτές και πάνω από όλα υγεία σε όλους.20141221_122557 20141221_130012
“Ως πρόεδρος του Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων, μετά την τεράστια επιτυχία που είχε το χριστουγεννιάτικο bazzar, θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους και όλες που συνέβαλαν με την προσφορά και την παρουσία τους στην επιτυχή εκδήλωση του σχολείου μας. Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ.”

Συγχαρητήρια σε όλους

About Χαμογεώργος Γιάννης